Байден вже там! Біля Капітолію відбувається немислиме – тривожне повідомлення. Поліція оточила, Нацгвардія на місці

Верховний суд США у Вашингтоні отримав повідомлення про загрозу вибуху. Він розташований через дорогу від Капітолію, де сьогодні має відбутися інавгурація Джо Байдена.

Про це повідомив телеканал CNN.

Про отримання повідомлення про небезпеку телеканалу розповів співробітник прес-служби Верховного суду. Спочатку була інформація про те, що будівлю терміново евакуюють, проте пізніше з’ясувалося, що евакуацію скасували.

Евакуацію почали після надходження анонімного телефонного дзвінка про те, що в будівлі закладено кілька бомб. Суд було оточено поліцією. На прилеглих вулицях перекрили рух транспорту і пішоходів. Але трохи пізніше евакуацію дійсно скасували.

ЗМІ також уточнюють, що на місці було посилено присутність Національної гвардії.

Варто зазначити, що будівля Верховного суду знаходиться через дорогу від Капітолію США, де обраний президент Джо Байден прийме присягу буквально через пывгодини. Він і віце-президент Камала Харріс вже прибули до Капітолію. Там їх чекають лідери Конгресу.

Нагадаємо, сьогодні Джо Байден офіційно вступить на посаду 46-го президента США. За церемонією його інавгурації можна стежити онлайн.

Також повідомлялося, що 45-й президент США Дональд Трамп не братиме участі в інавгурації Байдена. Трамп напередодні церемонії інавгурації покинув Білий дім і відправився до Флориди.