Глава Офісу президента України Андрій Єрмак нібито доручив віцепрем’єру Олегу Уруському домовитися про постачання зброї Азербайджану.

Про це OBOZREVATEL повідомили джерела. Йдеться про 122-мм і 152-мм гармати, а також про некеровані ракети.

За іхніми даними, виконання домовленостей, досягнутих під час зустрічі з азербайджанською стороною перебуває на контролі глави ОП. Переговори з ними вів директор державного підприємства “Прогрес” Тарас Шийко вже за дорученням Уруського.

Як зазначають джерела, віцепрем’єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Уруський зустрівся з Шийком кілька тижнів тому.

“Після цієї розмови пан Шийко в таємному порядку сів на приватний літак азербайджанської компанії Socar і вилетів до Туреччини”, – розповів один зі співрозмовників.

У Туреччині нібито відбулася зустріч з представниками Азербайджану.

“Під час зустрічі обговорювалися питання поставки Азербайджану з України зброї, а саме: 122-мм і 152-мм гармат і некерованих ракет”, – додало джерело.

За його словами, після цього віцепрем’єру Уруському і міністру оборони Андрію Тарану була поставлена задача в будь-який спосіб (як варіант, за залишковим принципом) знайти можливість поставити відповідне озброєння через Туреччину до Азербайджану.

“Всі дії є засекреченими і виконуються з дотриманням максимальної конспірології”, – підсумувало джерело.

Нагадаємо, Вірменія і Азербайджан знову домовилися про припинення вогню в невизнаному Нагірному Карабасі. Воно набуло чинності 26 жовтня, однак відразу було зірвано.