Батькові заборонили стати донором нирки для смертельно хворого сина через, передає Корупція.Інфо

Популярне: Зросла! Стало відомо на скільки підняли зарплату українцям

Дворічний Ей Джей Дикерсон з Атланти бореться за життя з першого дня свого існування: він народився передчасно, тому його нирки не працюють. Батько хлопчика Ентоні Дикерсон міг стати його донором, але лікарі забороняють йому зробити це через судимість.

Ентоні Дикерсон був визнаний ідеальним донором для хворого дворічного сина, але лікарі скасували заплановану операцію в останню хвилину. З'ясувалося, що його батько порушив умови дострокового звільнення, тому операцію можна буде провести не раніше ніж через три місяці. Якщо до січня Ентоні не зробить нових порушень, йому дозволять стати донором для сина.

Мама Ей Джея Кармель в шоці від того, що лікарі вирішили покарати дитину за помилку його батька. Вона впала в істерику, дізнавшись, що операцію її сина скасували.

    "Він бореться все своє життя, але ж йому всього два. Він цього не заслуговує. Ми так довго чекали цього"

Безліч людей заступилося за маленького Ей Джея, який може просто не дожити до відкладеної операції. Петиція, що закликає лікарню Еморі в Атланті скасувати своє рішення, залучила понад 52 000 підписів. Проте керівництво лікарні не планує змінювати своє рішення і посилається на загальні рекомендації по трансплантації органів.