У віці 80 років пішов з життя актор, сценарист і режисер Володимир Златоустівський. Про це повідомив Союз кінематографістів Росії.

Златоустівський народився в 1939 році в Москві. Закінчив Театральне училище ім. Щукіна. З 1960 року почав зніматися в кіно. Артист найбільш відомий як виконавець пісні "Вічний вогонь" ("Від героїв минулих часів…"), яка звучить у фіналі картини "Офіцери" 1971 року.

Також Златоустівський виступив в якості другого режисера стрічки Володимира Рогова. Крім того, зіграв у фільмі епізодичну роль.

Він став режисером дев'яти сезонів "Повернення Мухтара", а також знімав сюжети для кіножурналу "Єралаш". Він причетний до зйомках таких фільмів, як "Колискова для чоловіків", "Поєдинок в тайзі", "Набат" та "Альфонс".

Раніше повідомлялося, що у Франції загинув легендарний оператор П'єр Ломм, який працював над такими відомими фільмами, як "Армія тіней", "Камілла Клодель" і "Сірано де Бержерак". Йому було 89 років.

У 1989 році Ломм отримав премію "Сезар" за талановиту роботу у фільмі "Камілла Клодель". У 1991 р. його знову удостоїли цієї престижної премії за фільм "Сірано де Бержерака" режисера Жана-Поля Раппено.