Підтвердження стосується відомостей про телефонні розмови, пов’язані з компроматом

У США спецслужби вперше підтвердили достовірність частини доповіді про наявність у Росії компромату на президента Дональда Трампа, передає Корупція.Інфо

Популярне: Терміново в стрічку! Українці більше не зможуть вільно користуватися зарплатними картками

За словами співрозмовників телеканалу, підтвердження стосується відомостей про телефонні розмові, пов’язані з компроматом. Спецслужби не можуть розкрити інформацію, яка передавалася по телефону. Тим не менш, стверджується, що телефонні контакти, описані в доповіді, мали місце.

Також спецслужби США підтвердили інформацію про час дзвінків, осіб номерів і місця, звідки здійснювалися дзвінки. Ці дані дозволяють спецслужбам “з більшою впевненістю” говорити про достовірність всього досьє в цілому, відзначають джерела телеканалу.

Держоргани США заперечують достовірність інформації в компроматі Тим часом чиновники переконані, що підстав припускати наявність у російського уряду компромату на Трампа поки що немає. “Як і раніше, нам огидні брехливі новини телеканалу CNN”, – заявив офіційний прес-секретар Білого дому Шон Спайсер у відповідь на спробу журналістів телеканалу отримати коментар з цього приводу.

У свою чергу, прес-служби Мін’юсту США, ФБР, ЦРУ і Управління директора національної розвідки від офіційних коментарів відмовилися.