Тест на коронавірус показав позитивний результат у дружини 48-річного голови уряду Іспанії Педро Санчеса. 45-річна Бегонья Гомес залишається разом з чоловіком в його резиденції.

Іспанську владу потрясла небезпечна хвороба. У четвер зараження було виявлено у міністра по рівноправності Ірене Монтеро, дружини віце-прем’єра Пабло Іглесіаса. Після цього тест на коронавірус здали всі члени уряду країни. В результаті захворювання виявили у міністра територіальної політики і державної служби Кароліни Даріас.

А сьогодні стало відомо про хворобу дружини прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса. Бегонья Гомес виявилася носієм COVID-19.

«Аналізи, зроблені кілька годин тому в Монклоа (резиденція прем’єра) людям, які близькі до голови уряду, показали позитивний результат у його дружини Бегонії Гомес. Як пані Гомес, так і голова уряду відчувають себе добре, обидва знаходяться в Монклоа і виконують вказівки превентивних заходів санітарних служб», – повідомив офіс прем’єр-міністра.

Гомес восьмого березня брала участь в демонстрації, дозвіл якої в розпал епідемії коронавірусу викликав шквал критики. Подружня пара виховує двох дочок.

Ступінь поширення коронавірусу в Іспанії зростає стрімкими темпами. Загальна кількість заражених збільшилася за день на півтори тисячі чоловік – до 5,7 тисячі. Близько 190 осіб померли.

У суботу Рада міністрів Іспанії схвалив введення режиму підвищеної готовності через поширення коронавірусу. Пересування жителів по всій країні обмежено, крім випадків крайньої необхідності.

Іспанія посідає друге місце в Європі за кількістю тих, що заразилися і жертв після Італії. За добу від коронавірусу в Італії померли 175 осіб. В цілому жертвами захворювання стали 1441 осіб. Всього в країні зафіксовано 17 750 випадків зараження COVID-19.