Спадкоємець одного з найбагатших громадян Росії покінчив життя самогубством

У Москві після програшу в онлайн-шутері Dota наклав на себе руки 19-річний Юрій Гущин-Кузнєцов, онук мільярдера,  засновника групи "Гута" Юрія Гущина. Студента медичного університету виявили мертвим 15 червня за вікнами будинку на Ленінградському шосе.

 

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

Дуже довгий час не було відомо, про те, що онук Юрія Гущина загинув, про суїцид широкому загалу стало відомо лише зараз. Як повідомили російські ЗМІ, о 5-ій ранку хлопець випав з балкона 15-го поверху і помер на місці. Екстрені служби міста викликав консьєрж.

Хлопець був без одягу і документів. Втім, поліцейські і без цього швидко вирахували квартиру і розбудили домочадців загиблого- батьків і старшого брата. Юрій. Пізніше стало відомо, що молодий чоловік залишив у своїй квартирі передсмертну записку і повідомив, що вирішив накласти на себе руки через нерозділене кохання.

Результат пошуку зображень за запитом "покончил с собой внук основателя группы «Гута» Юрий Гущин-Кузнецов"

Гущин-Кузнєцов був студентом лікувального факультету Московського медико-стоматологічного університету. Хлопець не пішов по стопах своїх рідних. Зазначимо, що його дід-бізнесмен Юрій Гущин постійно виявляється в списку Forbes і має статки понад мільярд доларів. Батько загиблого також працює в компанії Гущина, а його мати є радником колишнього віце-прем'єра Ігоря Шувалова.Онук відомого мільйонера, був прямим його спадкоємцем і багатьох просто шокувала новина про його смерть. Його загибель стала великим потрясінням для всіх, хто знав хлопця. У 19-річного Юрія не було проблем з наркотиками чи алкоголем, він не перебував на психіатричному обліку.

За словами друзів студента, те що трапилося стало для них повною несподіванкою, оскільки у Юрія були плани на життя – наприклад, 16 червня він домовився з друзями подивитися футбольний матч. Що стосується дівчини, то вона цінувала відносини і не збиралася їх розривати. На проблеми в навчанні скарг не надходило.

Єдине, що насторожувало друзів, – це депресивна музика, яку час від часу слухав студент, а також надмірне захоплення комп'ютерними іграми. Юрію подобалися рольові ігри та стратегії, він міг цілодобово грати в мережі. По суті він був ігроманом.

У ніч перед своїм суїцидом Юрій програв кілька ігор в онлайн-турнірі Dota, програвши досить велику суму. Цілком можливо, що це і стало причиною його загибелі Про це, зокрема, повідомляє Telegram-канал "Футляр от виолончели". Зазначається, що останнім статусом 19-річного Юрія в соцмережі була фраза: "Too dumb to die" (Занадто дурний, щоб вмирати).

Як повідомили російські ЗМІ, правоохоронці не знайшли кримінального сліду в смерті онука російського мільярдера. Однак, у всій цій історії кримінальний слід таки є, і веде він до діда загиблого.

Мільярдер Юрій Гущин, засновник компанії група "Гута"  чотири рази притягувався до кримінальної відповідальності та провів 22 роки у тюрмах і таборах.

Почавши кримінальну кар'єру неповнолітнім "форточником", він надалі притягувався до відповідальності за розкрадання у великих розмірах. Відсидівши останній строк, він вийшов на свободу на початку 90-х  в ранзі зрілого, авторитетного шахрая. І незабаром очолив Раду директорів "Гута-банку". Як "заробляв" собі мільярдні статки, можна лише здогадуватись.