Канадська медійна особистість Тереза Діон померла в четвер ввечері у віці 92 роки. Вона пішла з життя у колі близьких у власному будинку в Монреалі. Під час свого концертного шоу в Маямі попдіва Селін Діон оголосила, що цей концерт присвячує пам’яті своєї матері.

Мати канадської співачки пішла з життя у віці 92 роки, повільно згасаючи від недуги впродовж останніх років. Тереза Діон спромоглася виховати 14 дітей, які у день її смерті були поряд. Селін знала, що жінці залишилося недовго, адже прогнози медиків були невтішними.

Наступного дня після смерті Терези Діон зірка мала сольний концерт в Маямі та перед переповненою ареною шанувальників розповіла, що цей виступ присвячує своїй покійній матері.

Для емоційного зізнання Селін Діон призупинила масштабне шоу, аби запевнити аудиторію, що з нею все добре. В останній вечір поряд з матір’ю близькі прощалися – співали пісні та пригадували різні історії.

“Ми переконані, що мама чекала, поки ми зберемося всі разом,” – розчулила публіку відвертим зізнанням попдіва.Перед знаковим концертом знаменитість розмістила допис на особистій сторінці в твіттері, доповнивши чуттєві слова родинним фото. Вона анонсувала, що буде співати для своєї люблячої матері. Прихильники були приголомшені сталевою стійкістю культової співачки на сцені.

“Мамо, ми так любимо тебе… Ми присвячуємо тобі шоу сьогодні ввечері, і я буду співати для тебе всім серцем,” – висловилася Селін Діон.