Вони зняли на відео момент своєї смерті. Від цього ролика мурашки по шкірі (відео)

 

Це моторошне відео записало останні хвилини життя двох молодих англійців – Майкла Оуена і Кайла Кейрфорда. Зазвичай подібні ролики нікому не показують, але батьки загиблих хлопців хочуть, щоб відео подивилося якомога більше людей.

1

У квітні цього року друзі їхали у своїй машині по вулицях містечка Кроуборо в графстві Східний Суссекс. Кайл сидів за кермом, а Майкл знімав все, що відбувається на камеру мобільного телефону. Хлопці здорово перевищили швидкість, і одними з останніх слів Майкла були: «Чувак, потрібно зменшити швидкість. Ми мчимо вже 90 миль в годину! »Незабаром після цього їх машина не вписалася в поворот і протаранила кам'яний паркан навколо церкви …

2

Острах бере від того, що телефон продовжує знімати навіть після аварії. Чути схвильований голос жінки, яка першою прийшла на допомогу і питає, чи чує її хто-небудь. Але Кайл і Майкл померли миттєво. Судово-медична експертиза виявила в їх крові наркотичні речовини, а у Кайла, який був за кермом, навіть не було водійських прав …

4

Через півроку батьки загиблих вирішили опублікувати їх останнє відео. «Я знаю, що мого сина вже ніщо не поверне і не виправить його помилок. Але я сподіваюся, що цей ролик стане своєрідним уроком. Можливо, когось цей сюжет зупинить від необдуманого вчинку », – каже мама Майкла, Кет Оуен.

«Молоді люди повинні пам'ятати, що вони не всесильні. І що їм потрібно більш відповідально ставитися до свого життя. Адже вони належать не тільки самі собі, а й потрібні своїм рідним і близьким. Тепер я залишилася без сина, дружина Майкла залишилася без чоловіка, а їх 4-річна дочка – без тата … »

Відео аварії виклали на YouTube з попереджуючим написом, що сюжет містить шокуючі матеріали і вразливим людям краще відмовитися від перегляду.

Сподіваюся, що ця історія зможе когось утримати від дурості і не дозволить сісти за кермо в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.