Один із найманців ПВК Вагнер на прізвисько “Злий” розповів деталі свого перебування в якості затриманого в Білорусі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ посилаючись на російський військовий youtube-проєкт WarGonzo.

За словами терориста, його разом з ще 32 найманцями затримали білоруська служба “Альфа” і КДБ в Мінську в 6 ранку 29 липня.

“Версія наша така, що українські спецслужби вирішили якомога більше росіян – причетних і непричетних до Донбасу, причетних навіть просто до Сирії, навіть не причетних ні до того, ні до іншого, а просто співробітників якихось органів РФ – витягнути на територію України для подальшого обміну. ​​Ми впевнені, що це все зробила спецслужба України за підтримки якоїсь третьої країни”, – розповів “вагнерівець”.

Пізніше затриманих відвезли в місцеве РУВС, звідки почали водити на допити до Комітету держбезпеки Республіки Білорусь. У затриманих з’ясовували, які їм дали завдання в Республіці Білорусь, де схрони зброї. Також їм повідомили, “що у них, нібито, є рознарядка 15 осіб посадити, а всіх інших – відпустити”.

При цьому силовики заявляли, що деякі затримані нібито зізналися, що прибули до Білорусі сприяти опозиційним силам на тоді ще майбутніх президентських виборах.

Того, хто говорив, нібито звинуватили в тероризмі. 2-3 дні затриманих протримали в ізоляторі, а після – перевезли до в’язниці №8 у місті Жодіно. Тоді до них пустили російського консула.

“Консул сказав, що поки сам не розуміє, що відбувається, але розуміє одне – нас підставили”, – повідомив терорист.

Вагнерівець зазначив, що з часу затримання до цього моменту їх жодного разу не тримали разом, а пізніше – зібрали в одній великій кімнаті, де зустрілися з сином Лукашенка і начальником Генштабу, як він сказав, Служби безпеки.

“Ми з ним зустрілися. Він – син, товариш Лукашенко – заявив, що “оскільки не приїхав генпрокурор Російської Федерації і генпрокуратура України, було прийнято рішення главою, президентом Республіки Білорусь повернути вас на батьківщину”, – повідомив найманець ПВК Вагнера.

Злий уточнив, що йшлося про старшого сина Лукашенка (у Олександра Лукашенка троє синів: Віктор, 1975 року народження, Дмитро, 1980, Микола, 2004. – Ред.).