hirurg1

Лідер “Нічних вовків” Олександр Залдостанов заявив, що в майбутньому байкери обов’язково здійснять пробіг на Західну Україну і відновлять там символи Перемоги.

“Ми будемо у Львові, хай не сумніваються. Там будуть висіти георгіївські стрічки, там будуть встановлені всі наші пам’ятники Перемоги. Обов’язково відновимо всі символи Перемоги”, – заявив Залдостанов журналістам у понеділок, пише ТСН.Нагадаємо, що байкерський клуб “Нічні вовки” заявив про намір провести з 25 квітня по 9 травня мотопробіг на честь 70-річчя Перемоги над нацистською Німеччиною. Маршрут повинен був пролягати через білоруські Мінськ і Брест, польський Вроцлав і чеський Брно. Крім того, байкери мали намір проїхатися Братиславою, Віднем, Мюнхеном, Прагою і Берліном.

Мотоциклісти вирішили їхати, незважаючи на заборону в’їзду з боку Польщі та Чехії. Мотопробіг путінських байкерів, “присвячений 70-річчю перемоги над нацизмом”, викликав протести серед громадян Польщі. Польські прикордонники не дозволили «вовкам» в’їзд не територію їх країни.  Згодом одіазні байкери таки зуміли потрапити до Європи і зараз продовжують мотопробіг по території Німеччини.