У Харкові викрили установу, яка позиціонувала себе як реабілітаційний центр, де силою утримували і катували "пацієнтів". Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

"За даними слідства, підозрюваний разом зі спільниками доправляв людей до центру проти їх волі. «Пацієнтів» утримували силою й погрозами. У потерпілих відбирали особисті речі, гроші й мобільні телефони, фактично позбавивши можливості викликати допомогу", – пояснюють правоохоронці.

Людей зачиняли у приватному будинку. Вони повинні були виконувати правила зловмисників, інакше щодо них застосовували катування, зокрема побиття, тримання у холодній воді тощо. Їх також самостійно не випускали з будівлі. Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Правоохоронці звільнили з "центру" 25 осіб, серед яких троє неповнолітніх: двоє дівчат 15 та 17 років і 17-річний хлопець. Затримано одного підозрюваного, якому незабаром обиратимуть запобіжний захід. Встановлюються й інші фігуранти справи.


Також, тнагадаємо, що у грудні у Дніпрі викрили "реабілітаційний центр", в якому утримували людей проти їхньої волі та змушували безоплатно працювати на будівельних майданчиках. ‡агрузка...