15 грудня, в Дніпрі, біля пологового будинку №1 знайшли тіло мертвого чоловіка.

За попередніми даними, чоловік пролежав на холоді близько двох годин.

Поліцію викликала чергова акушерка – ймовірно, вона побачила труп через вікно. Також приїхала швидка, яка засвідчила смерть. Причину смерті з’ясовує судово-медична експертиза.

Чоловіка виявили у теплотраси, слідів крові навколо нього не було. В кишені куртки у померлого знайшли окуляри в кольоровій оправі і м’яку іграшку. Особу чоловіка встановлюють.

Нагадаємо, 10 грудня, в Рівному на вулиці Волинської Дивізії, 15 у квартирі виявили тіло вже мертвого господаря помешкання. До допомоги залучили працівників Головного управління ДСНС України в Рівненській області. Усі обставини наразі з’ясовують.

Також 11 грудня о 17.13 у с. Турка – Борщівська Снятинського району рятувальники із Заболотова надали допомогу працівникам поліції по вилученню з р. Турки тіла 57-річного жителя с. Замулинці Коломийського району. Про це повідомили в Управлінні цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Причина смерті встановлюється.

Добавимо, що недавно у Млинові в помешканні працівники ГУНП та ДСНС виявили тіло чоловіка 1968 року народження. Всі обставини смерті власника оселі наразі встановлюють фахівці.