котві

Ігор Котвіцький, депутат Ради від "Народного фронту" та бізнес-партнер глави МВС Арсена Авакова, вирішив доповнити свою декларацію за 2014 рік,  і одразу ж посів першу стрічку офіційних багатіїв українського парламенту, повідомляє Корупція Інфо

У ній з'явились відомості про 970,92 млн грн, які лежали на рахунках у банках.

Таким чином, згідно з оновленою декларацією про доходи, він став офіційним лідером серед заможних депутатів Ради. Декларацію Котвіцького можна побачити на сайті парламенту.

У березні Котвіцький вказав заощадження та рахунки у розмірі 63,867 млн грн. У серпні він вказував вже цілком іншу суму.

Збільшилась і загальна сума його сукупного доходу: з 26,06 до 71,9 млн грн – завдяки зростанню доходу від дивідендів та процентів.

дек дек2

Радіо Свобода повідомляє, що Котвіцький у відповідь на питання, звідки взялися ці "зайві" 900 мільйонів, порадив "звернутися до бухгалтера" та заявив, що це – "механічна помилка".

Слід зазначити, що Котвіцький є бізнес-партнером родини міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

В 2014 році він був членом спостережної ради – віце-президентом ПАТ "Інвестор", яке спеціалізується на наданні інформаційних, консультативних та маркетингових послуг, оптовій торгівлі, а також оренді офісних приміщень.

Головою наглядової ради – президентом ПАТ "Інвестор" до 2013 року був сам Арсен Аваков, а зараз цю посаду обіймає його дружина – Інна Авакова.

Згідно з офіційною інформацією Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, станом на 2013 рік Інна Авакова володіла 42,064% акції ПАТ, ще 1,69% належали сину Олександру Авакову, а власником 9,566% був Котвіцький.