Сліпа пророчиця Матрона Московська передбачила, що в 2017 році всі люди помруть без війни. Однак багато її слова трактують так, що ця біда станеться в 2018 році. При цьому загибель може бути не фізичною, а духовною.

Матронушка постійно повторювала, що люди вмирають і світ котиться в безодню. Можливо вона мала на увазі зменшення кількості віруючих в Бога, передає Корупція.Інфо.


Це могло статися тому, що служителі церкви настільки себе скомпрометували в очах людей, що відштовхнули людей від віри.


Пророцтво Матрони на 2018 рік дослівно: "Віруючих буде мало, життя буде гірше і гірше. Народ буде, немов під гіпнозом. Прийде час, коли перед вами покладуть хрест і хліб і скажуть – вибирайте! Жертв багато буде. Без війни помрете. Все на землі лежати будете. Увечері все буде на землі, а вранці повстане – все піде в землю. Без війни війна йде! ".


Трактувань цього пророкування є багато. Фраза "все під гіпнозом" може описувати інтернет і залежність людей від соцмереж.

"Хрест і хліб" – може бути вибір між забезпеченим життям, але отриманої богоугодною способом, або чесне несення свого хреста. Або ж вона мала на увазі важкі часи для християн.

"Жертв багато буде" – швидше за все, вона мала на увазі не війни, а жертв лукавого.

Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року

"Без війни помрете, все на землі лежати будете" може стосуватися зовсім і не якоїсь зброї масового ураження, а духовної смерті багатьох людей.

"З ранку встанете і все піде в землю – світ зміниться" – це пророцтво трактують таким чином, що, досягнувши певного падіння, намучилися бідами, посипалися через нього, людство знайде правильні подальший шлях.