183436

Суд з обрання запобіжного заходу для нардепа РПЛ Ігоря Мосійчука переноситься в Печерський суд на Хрещатику. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко в залі суду, передає Корупція.Інфо.

"Зараз надійшла нова інформація, оскільки було зроблено заяву про відвід судді Карабаня, він передав цю заяву про відвід до суду на Хрещатику. Зараз головуючий там розподіл автоматичний так? Вибирають там нового суддю, який розглядатиме подання прокуратури про обрання запобіжного заходу Мосійчуку. Тобто це означає, що сьогодні засідання переноситься на Хрещатик, так? Поки не розходимося, тому що ще поки невідомо, вони можуть обдурити", – заявив Ляшко.Зазначимо, нардеп Ігор Мосійчук доставлено в Печерський суд, який повинен був обрати йому запобіжний захід.

На початку засідання захист Мосійчука заявила відвід судді з-за конфлікту, який мав місце при розгляді справи активіста Богдана Тицького.

"Так, бійка ось тут була бійка між мною і Карабаном, тут де ви стоїте, говорите зараз всі ці речі. Плюс Карабан один з тих, хто засуджував учасників Революції Гідності", – висловив депутат обурення.

Зараз у судовому засіданні перерву.

На засіданні присутні депутати РПЛ Андрій Лозовий і лідер РПЛ Олег Ляшко.‡агрузка...