Компанія "Київстар" ввела нову лінійку тарифів у зв'язку з запуском 4G-мережі. Найнижчий тариф подорожчав на 10 грн. Про це заявив президент компанії "Київстар" Петро Чернишов, передає Корупція.Інфо.

"Вийшла нова лінійка тарифів. Найнижчий тариф в попередній лінійці був 45 грн на місяць, тепер – 55 грн. Зрозуміло, що інші теж приблизно так само підвищилися. Виходить приблизно на 10 грн. Я не думаю, що це якесь божевільне зростання цін ", – розповів Чернишов.

Популярне: "Хотіли мене "натягнути" на 700 грн": У Мережі активно обговорюють шахрайські дії "Нової пошти"

За словами Чернишова, перейти на нові тарифи доведеться всім абонентам незалежно від того, чи підтримують їх смартфони мережу 4G, адже переваги в результаті відчують усі.

"По-перше, всі ці 4G перейдуть в звичайні голосові дзвінки, ми їх туди переводимо, розвантажуємо мережу. Набагато більше абонентів користуватися 4G, не знаючи про це … Тобто маршрутизація вашого дзвінка піде не за старими GSM-частотах, а частина дзвінків піде в 4G. Буде більше чіткий звук ", – пояснює глава компанії.

Крім цього, "від того, що люди з новими хорошими телефонами підуть в 4G , розвантажиться мережа 3G. Відповідно в 45% людей, у яких телефони старі, стане краще Інтернет в 3G".