Як дізналася "Страна" з власних джерел в МВС, днями в поліцію Києва надійшла заява від 26-річної радниці міністра інфраструктури Володимира Омеляна – Аліни Левченко. Вона заявила, що за нею і її автомобілями преміум класу тривалий час стежать невідомі люди і вона побоюється що їх можуть викрасти або ж її саму можуть викрасти, передає Корупція.Інфо.

За словами заявниці, стеження виявила охоронна компанія житлового комплексу на Печерську, де живе Левченко, під час перегляду відеозаписів з камер спостереження.

На записах дійсно два автомобіля "Фольксваген" темного кольору на литовських номерах кілька разів проїжджають біля припаркованих машин Левченко – БМВ і Мазератті.

За деякими даними поліція почала розслідування за фактом замаху на викрадення людини.

Варто зазначити що раніше широкому загалу не було відомо, що у Омеляна є юна радниця з таким преміальним автопарком.

Судячи з її сторінці в Facebook вона вчилася в бізнес-школі в Мілані і британської міжнародній школі дизайну Родек.

Популярне: Відтепер діти вчитимуться до липня: Міністр МОН визначила тривалість навчального року

Частково богемне життя молодої радниці транспортного міністра Омеляна пояснюється походженням. Її батько – 46-річний Віталій Левченко – відомий футбольний тренер, який тренував молодіжну збірну Таджикистану, а зараз працює тренером з фізичної підготовки футбольної команди "Крила Рад" (Самара РФ).

За однією з версій, можливо, стеження за його дочкою Аліною якось пов'язана з його роботою в РФ.

Поки поліція намагається встановити походження машин "на бляхах", які курсували у дворі радниці Омеляна, але це не так просто зробити, тому що на митниці знають тільки дані так званих "верблюдів", які ввезли ці машини, а потім вони могли неодноразово переходити з рук в руки.