Скандальний міністр Рева, відомий своїми гучними заявами, передає Корупція.Інфо

Популярне: “За її загибель відповість…”: Геращенко зробив важливу заяву щодо ДТП з Димінським

Не так давно з його вуст, пролунала заява, про те, що українці багато їдять. Або ж те, що пільговики знищили громадський транспорт. Та інші заяви, пов'язані з пенсійною реформою.

Громадський активіст на своїй сторінці зробив емоційну заяву в сторону міністра.

Після легендарної заяви Андрія Реви! Про те що Українці багато їдять!

Я вирішив з'ясувати що саме! І в якій кількості їсть сам Міністр!

Danylo Mokryk з хлопцями була проведена просто колосально робота!

І ось результат:

Андрій Рева щодня замовляє їжу з доставкою в Елітному сервісі доставки здорового харчування FoodEx! Ціна денного раціону складає 540 гривень в день! Беремо 20 робочих днів в місяць – і виходить майже 11 000 гривень!

Рева витрачає своє харчування такі величезні гроші! І після цього у нього ще повертається язик стверджувати! Що прості Українці багато їдять! Немає слів! одні мати

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, раніше Facebook з’явився ще один ексклюзивний пост про міністра соцполітики. На своїй сторінці фото з ресторану в Женеві опублікувала народний депутат Ірина Сисоєнко – з коментарем.

“Королівські креветки, лобстери, вартість на одну особу в цьому найдорожчому ресторані Женеви коштує від 300 євро на одну особу… Чи це за кошти платників податків пан Рева оплачує собі поїздку та своїм супроводжуючим особам?” – прокоментувала пані Сисоєнко цей фотофакт.

У розмові з журналістами вона розповіла, що це фото їй скинув хтось із присутніх на тому застіллі через Viber ще під час трапези. Хто це був – народний депутат не уточнила.