Сьогодні святителів Петра і Філарета; глибоко вдихніть і видихніть – якщо ви не в Карпатах, починайте робочий тиждень.

Сьогодні Святителя Петра, митрополита Київського і всієї Русі чудотворця, а ще Святителя Філарета, митрополита Київського, повідомляє Корупція. Інфо

Католики вшановують сьогодні святу Женев’єву, покровительку Парижа, яка жила в цьому місті в V – початку VІ століть. 

Українці цього дня сиділи вдома та посилено готувалися до Різдва. Зауважували: якщо хмари пливуть проти вітру – буде сніг. А якщо раннього морозяного вечора дружно розспівалися півні – чекай відлиги. 

3 січня – час романтики, творчості, зцілення від недугів. Добре займатися дихальною гімнастикою, практикувати ароматерапію. Ідеальними будуть процедури з омолодження (але не перестарайтеся: рідні можуть вас не впізнати і виставлять за двері). 

День для ділових і приятельських контактів, викладу своїх думок на папері. Не рекомендується затримуватися на роботі та працювати понаднормово. 

Існує вірогідність, що і в подальшому на вас чекатиме така ж сумна та невесела доля: «тягтимете лямку» за двох, а отримуватиме ледве за одного. Тоді вас і кури засміють, не те що колеги. Доведеться просити притулку в Японії, там таке  практикується і всіляко вітається. 

Свої сни краще тримати в таємниці від інших. Та й кому цікаво, що вам сьогодні приснився Трамп?

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1909 році – 23,5, а найтеплішим у 2014 –  +7,5.