Легендарний воротар київського "Динамо" і збірної України Олександр Шовковський закликав своїх співвітчизників направляти свої зусилля на конкретні дії, а не шукати негатив навколо.

Скоріш за все, це реакція екс-воротаря збірної на останні події в українському суспільстві – вибори президента, затягування інавгурації та ін.

На думку помічника Андрія Шевченка в тренерському штабі "жовто-синіх", українці не намагаються змінити себе."Якщо ти нічого не робиш і не змінюєш, значить, тобі добре. Будь чесним із собою – тобі добре. Добре нити. Добре скаржитися. Добре страждати. Добре бути жертвою. Добре, щоб співчували. Добре, щоб за тебе вирішували і допомагали. Добре нічого не робити зі своїм життям. Спокійно. Очікувано. Це твоя зона комфорту. Бути в лайні – твоя зона комфорту. Зазвичай, коли людина погано виконує свою роботу, вона обурюється: "А ви знаєте, скільки мені платять?!" Знаю. І не розумію, що ти тут робиш. На мій погляд, все просто: не подобається – не працюй. І так в усьому", – написав Шовковський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.