Відома в Приірпінні “благодійниця” Попсуй Анастасія Вікторівна сьогоднішнім рішенням сесії Ірпінської міської ради стала секретарем, передає Корупція.Інфо.


Кілька років тому проти неї, як голови благодійного “Фонду громади Приірпіння”, було відкрито кримінальне провадження у справі про розкрадання в особливо великих розмірах. Для інформації, на очолюваний А. Попсуй фонд перераховувалися кошти для родин загиблих на Майдані Гідності.

 

За словами очевидців, збирання пожертв оголошували для допомоги родинам загиблих,  частину грошей начбто витрачалось на транспортування й лікування поранених за кордоном, але у звітах фонду – потребу лікування за кордоном не доведено. Водночас як розказує Світлана Свіщенко, дружина загиблого Ігоря Бачинського і мати його трирічної дитин.

"Я просила директора Фонду громади Приірпіння А.Попсуй виплатити всі належні мені й дитині гроші відразу і якомога швидше, -каже Світлана. – На даний момент у мене немає постійної роботи, зате є валютний кредит за квартиру, який треба виплачувати. Але відповідь була "ні". Таких історій — свідчень”принциповості” “справедливої” Анастасії — назбирались за доволі короткий термін роботи фонду — десятки. Незадовільний принцип розподілу коштів, зволікання з виплатами родинам, невмотивована різниця у сумах виплатах — далеко не весь список звинувачень кримінального впровадження проти А. Попсуй. Проте мер Ірпеня Володимир Карплюк, у народі “Вова 67” – за кількістю власних зареєстрованих квартир,  допоміг тоді уникнути А. Попсуй відповідальності, “по-джентльменськи” заплативши за даму правосуддю.

Популярне: "Думала, що вона ось-ось прокинеться": Мати влаштувала моторошну фотосесію з померлою дитиною

 
Ніщо так не зближує людей, як спільний злочин — і ось А.Попсуй вже депутат міськради, завзято голосує за різні корпуційні схеми свого “благочинця” Карплюка: незаконну забудову, вирубку лісу, “протягує” інші незаконні рішення. За словами сусідів по помешканню (яке, до речі, придбане знову ж таки не без участі В.Карплюка – звідки ж бо у скромної чесної і самотньої чиновниці десятки тисяч доларів на розкішні апартаменти)  Анастасії Вікторівни, “Лексус АІ 0703 ВР” мера тут частий гість. Звісно ж, нічний гість відвідує колегу виключно “по дєлам государствєнной важності”, і таке завзяте і ретельне виконаня службових обов’язків заслуговує тільки на повагу місцевих жителів. Варто зауважити, що упродовж усієї кар’єри “ірпінського періоду” А. Попсуй, з особливою властивою тільки їй “політичною вірністю” віддається улюбленій справі. Це вона танцювала на морозі під прокуратурою, у “групі підтримки” мера.

Це вона прикувала себе кайданками до турнікетів у прокуратурі, вдаючи з себе “ірпінську активістку”.

Це вона головувала, жартуючи під російський гімн, на широковідомій сесії Ірпінської міської ради.

Це вона призначена сьогодні вдячним коханцем на посаду секретаря. І це “ВОНА ПРАЦЮЄ”, поки ВІН на допитах у обласній прокуратурі. Враховуючи всі підозри і звинувачення обласної прокуратури, найближчі 12 років Володимиру Каплюку доведеться провести у місцях позбавлення волі.