Ряд народних депутатів по-своєму готується до позачергового засідання Верховної Ради 4 березня. Група близьких до олігарха Ігоря Коломойського депутатів відновлює збір підписів за відставку генерального прокурора Руслана Рябошапки.

Виключений з фракції “Слуга народу” депутат Антон Поляков назвав причиною “договорняки, покривання і злочинну бездіяльність генпрокурора”.

“Рівно 4 місяці тому, в зв’язку з цим, ми почали збирати підписи нардепів для винесення йому недовіри … Рябошапці дали все -таки можливість” реформування “, повноваження, зарплату і час. З завтрашнього дня (2 березня – ред.) відновлюємо збір підписів “, – написав Поляков у своєму Telegram-каналі.

За даними джерел ZN.UA, у Руслана Рябошапки склалися конфліктні відносини з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і в.о. директора Державного бюро розслідувань Іриною Венедиктовою. Останній скандал з в.о. глави ДБР стався через вкрай низьку якість оформлення проекту підозри п’ятому президенту України Петру Порошенку, підготовленого в бюро.