Адвокат назвала три факти, які не відпрацьовує слідство Ольга Черток, адвокат Адама Осмаєва і Аміни Окуєвої, вбитої при нападі на автомобіль під Києвом, озвучила три версії, які вважає реальними у резонансній справі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Готуйте гаманці! Польща заявила про готовність продавати громадянство. Скільки це коштуватиме?

 Про це вона розповіла в інтерв'ю "7 Каналу".

1. Це можуть бути люди з оточення, які розійшлися в поглядах. Ось цю версію чомусь взагалі не відпрацьовують.

2. Товариство українсько-чеченської дружби і те, що з батальйонів у свій час багато людей увійшло в це суспільство, – це не можна скидати з рахунків.

3. Це спроба позбутися від людей, які в принципі мають певний авторитет і можуть за короткий час створити опозицію, або включитися в боротьбу до діючої влади, – каже Черток.

 Адвоката бентежать заяви поліції про те, що після першого замаху охорона була знята з подружжя на їх прохання.

"Якщо ти "речник" поліції і кажеш таку фразу – надай документ. Якщо заява з проханням надати охорону, то така ж має бути, щоб з них цю охорону зняли", – говорить вона.

Нагадаємо, що вбивство Аміни Окуєвої сталося ввечері 30 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха Київської області. Автомобіль, в якому знаходилася Окуєва, був обстріляний. Її чоловік, Адам Осмаєв, отримав поранення. В результаті події київська поліція ввела план "Сирена".

"Ми знали, що протистоїмо імперії зла, як її називали, останньої імперії, і що така ймовірність досить велика. І були готові морально. Але, звичайно, хотілося б нам загинути разом з нею. Ми віруючі люди, ми віримо в загробне життя, сподіваємося, що зустрінемось на тому світі…Тим не менш, ми люди, і втрата близької людини – дуже боляче. А тим більше, такої непересічної людини, якої я знайшов з великими труднощами", – сказав Осмаєв в інтерв'ю ART.