Лідер партії «Національний корпус» заявив, що добровольці готові зайняти всі позиції, з яких будуть відведені українські війська на Донбасі.

Про це він заявив під час виступу на народному віче, яке відбулося на Майдані Незалежності у рамках маршу «Ні капітуляції».

Білецький звернувся до учасників маршу з низкою питань. «Чи хоче Україна так званого розведення, яке насправді є здачею українських територій?», «Чи хоче Україна так званих виборів в ЛДНР, які легалізують влада сепаратистів і терористів, влада п’ятої колони Росії на нашій території?», «Чи хоче Україна особливого статусу для окремих районів Донецької та Луганської областей, а фактично — федералізації країни і початку розвалу країни зсередини?» — запитував він.

На всі ці питання учасники зібрання на Майдані відповіли: «ні».

При цьому на питання Білецького «чи Україна хоче боротися, стояти до кінця, зосереджуватися, ставати сильнішими, перемагати і повертати свої території і своїх людей?», присутні вигукнули: «так».

Після цього Білецький заявив: «Тоді ми даємо цим людям, які сьогодні називаються владою, ми даємо їм невеликий термін — десять діб».

«Якщо за цей час всі вимоги штабу опору капітуляції, руху опору, не будуть в повному обсязі гарантовано на законодавчому рівні, то ми говоримо їм прості речі: час маршів пройшло», — зазначив Білецький.

За його словами, на Майдані зібралися десятки тисяч людей.

«Якщо влада не чує, то треба переходити, значить, треба переходити до інших дій. Тут виступали хлопці-добровольці, і ми вже маємо прямий контакт. Якщо влада буде десь відводити, то я можу відповідально дати слово всім, що сотні і тисячі добровольців зайдуть на будь-яку розведену територію і будуть утримувати там наші землі», — заявив Білецький.

Він сказав, що учасники маршу «Ні капітуляції» зможуть знайти варіанти громадянського опору населення по всій Україні і змусять владу робити те, чого потребує українська нація.

В мережі, дивуються, як швидко Білецький змінює погляди, користувачі соціальних мереж публікуються відео, де Лідер політичної партії “Національний корпус” та народний депутат Андрій Білецький є давнім прихильником союзу з Росією. Він також вважає, що російські природні ресурси допоможуть Україні стати успішною державою.

“Ми, соціал-націоналісти, маємо зовсім інший в цьому плані погляд. По-перше, геополітично, расово ми розуміємо, що сепарація від Росії, відділення – ідіотизм. Тому що наша ідея – це потужна, проукраїнська, з центром в Києві конфедерація. Ні в якому разі не єдина держава, як нам щоразу намагаються приписати наші місцеві друзі. Ні в якому разі не єдина держава. Конфедерація. Або блок – якщо завгодно. Блок, безумовно, східно-європейський. Якщо Україна хоче геополітично реалізуватися, то нам потрібні, чесно кажучи, російські природні ресурси”, – зазначив тоді Білецький, підкреслюючи, яка важлива дружба з Росією, для України.