На Львівщині в Сокалі в одному будинку оселились переселенці з різними поглядами. Так, в одній кімнаті живуть 86-річна Катерина з Дебальцевого і сім'я з Горлівки. Перша підгодовувала наших військових, друга – ходила на так званий референдум.

Бабуся стверджує, що її в Дебальцево кілька разів рятували українські солдати, зокрема давали гроші, продукти тощо, передає ІА Корупція Інфо.

«Одного разу я випадково зустріла трьох українських солдатів, то один дав мені сто гривень, сказав «Візьміть бабусю, вам більше треба». Не раз купували мені й продукти, то ж і я їм потім грушки носила зі свого городу», – розповіла бабуся.

Натомість переселенці з Горлівки не приховують, що голосували за ДНР, проте запевняють, що не розуміли до кінця, що означатиме «Донецька народна республіка».

«Я голосувала, бо всі так робили, ставила якусь там галочку… Я люблю російську мову. Я так і за Януковича голосувала. В нас всі так робили. Нам головне, щоб ми пенсію отримували, і могли спокійно піти в магазин. Зараз хочемо миру», – пояснила свою позицію пані Олена.

відео: канал 24