Захисник донецького аеропорту Василь, який зараз перебуває в госпіталі в Дніпропетровську, впізнав на відео своїх товаришів по 80-й аеромобільній бригаді, передає ІА Корупція Інфо .

Телеканал «112 Україна» передає сьогодні, 22 січня, в повідомленні «В полоні у бойовиків перебувають як мінімум 6 військових із 80-ї бригади, – «кіборг»:

«У полоні в бойовиків перебувають як мінімум 6 чоловік з 80-ї (львівської аеромобільної. – «ЩЛ») бригади. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив захисник донецького аеропорту Василь, який зараз перебуває в госпіталі в Дніпропетровську.

Він зазначив:

«Я впізнав шестеро осіб (на відео з полоненими «кіборгами». – ред.). Це хлопці з нашого 3-го батальйону, 80-ї бригади, які залишалися в аеропорту, коли нас, поранених, машиною забрали 18 січня. Вони залишалися в самому аеропорту. Так сталося, що вони зараз у полоні».Про це повідомлдяється в четвер на сайті телеканалу «112 Україна».

Як повідомляла ІА Корупція Інфосеред захисників аеропорту Донецька, які потрапили вчора в полон, – Любомир Гринюк зі Львівщини.