Дев’ять правоохоронців, які мріють служити у лавах спеціального підрозділу МВС «Беркут», сьогодні, 22 січня, показували, на що здатні. Чоловіки, а разом з ними й одна дівчина, – бігали, підтягувались та віджимались. Проте варто мати не тільки хорошу фізичну підготовку, а й бути психологічно готови. Стан психологічного здоров’я кандидатів визначатимуть наступного тижня. 

У колишньому «Беркуті» на сьогодні є 15 вакантних місць. 

«Конкурс проводиться на командирів взводів, на командирів оперативних рот, інспекторів чергових, на помічника штабу та на міліціонерів», – розповів в.о. заступника начальника управління кадрового забезпечення Роман Баховський.

Хто на яку посаду потрапить, вирішать на відкритій співбесіді наступного тижня. Подавати свої кандидатури мають право лише працівники міліції. Це єдине обмеження, решта – вік і навіть стать – неважливі. Головним є бажання працювати у спеціальному підрозділі. Цього дуже хоче 22-річна дівчина Неля. Вона вже три роки працює дільничим на Сихові.

«Мене ставлять на різноманітні заходи і потрапляю в такі ситуації як на Привокзальному. Я також там булла. Стараються хлопці сказати – встань ззаду, але я цього не боюся, але коли мені говорять: ти дівчина – відійди. Я кажу: не зважайте, що я дівчина і все», – наголосила дільничий інспектор Неля Горох.

Щоб потрапити у спецпідрозділ, потрібно пробігти стометрівку за 11 секунд, підтягнутись на перекладені – 15 разів і подолати довгу дистанцію – три кілометри за 12 хвилин. 

Загалом і інспектори, і кандидати – не дуже задоволені результатами. Хоча не приховують, що завдання легкі, просто потрібно було краще підготуватись.

 

Джерело: Корупція.інфо

 

Архе