Прокуратура м. Львів

Прокуратурою Львова за участю в.о. військового прокурора Львівського гарнізону, керівників правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, проведено міжвідомчу нараду з питань додержання законодавства у сфері мобілізації на території міста.

До обговорення також були запрошені керівники територіальних військових комісаріатів та голови районних адміністрацій Львівської міської ради.

Учасники заходу зосередили увагу на недоліках та проблемних аспектах взаємодії міжрайонних військових комісаріатів, органів влади та районних відділів міліції, які негативно впливають на оперативність проведення мобілізаційних заходів у місті, забезпечення своєчасного оповіщення й прибуття громадян, які призиваються на військову службу.

Так, зазначено про необхідність активізації роботи уповноважених органів з метою розшуку призовників, які ухиляються від мобілізації, а також щодо виявлення громадян, які прибули на проживання зі східних областей держави, та проведення з ними відповідних профілактичних заходів стосовно обов’язку постановки на військовий облік.


 

Водночас, вимагається забезпечити належний стан законності при проведенні досудового розслідування за фактами ухилення від призову за мобілізацією. На цей час в провадженні органів міліції Львова перебуває 7 кримінальних проваджень такої категорії.

За наслідками проведеної міжвідомчої наради напрацьовано комплекс спільних заходів для ефективного виконання вимог законодавства на вказаному напрямку з метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області