Глава Адміністрації президента Борис Ложкін прогнозує перші відчутні результати реформ упродовж 3-6 місяців (у березні-червні).

“В принципі, підготовлена база, яка дозволить в найближчі три-шість місяців показати всьому світу і України, що тут відбуваються серйозні зміни”,– сказав глава Адміністрації.

Також Ложкін заявив, що коли він уперше провів аналіз стану системи держвлади, то зрозумів, що її просто не існує, і новій українській владі довелося набирати нових працівників, на ходу створювати армію, вирішувати десятки питань, які накопичилися протягом 23 років незалежності.Зараз же в систему прийшли нові люди, напрацьована велика кількість законопроектів, які, на думку Ложкіна, Рада буде тепер швидко ухвалювати. Зокрема він відзначив ініціативу глави держави Петра Порошенка відмінити спільний прокурорський нагляд.

Крім того, Ложкін додав, що у Адміністрації в парламентсько-президентській республіці замало повноважень для самостійного введення швидких змін.

Нагадаємо, Порошенко має намір затвердити склад Національної ради реформ до 21 грудня. Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі прогнозує перші результати реформи охорони здоров’я в кінці 2015 року.