Переселенка з Алчевська в мережі Facebook у спільноті «Барахолка для своїх» написала пост «Доброго дня, велика родина зі сходу зняла будинок під Львовом, але немає меблів. Може, у когось є щось непотрібне. Купимо якщо не дуже дорого або приймемо в дар».

Під дописом з'явились злісні коментарі. «Чого ви сюди приїхали», «вимітайтесь». Така реакція обурила не лише переселенку, а й адміністратора групи «Візьму-віддам. Барахолка для своїх» Сергія.

«Це бідна жінка, в якої троє дітей. Вона просто попросила продати дешеві меблі. А деякі патріоти почали її обливати брудом. Повелись як справжні ватники».

Знімальна група «Телеканалу новин 24» знайшли переселенку, яка написала пост. Наталія переїхала з Алчевська ще влітку. Власник житла, яке вона орендувала, підняв ціну вдвічі, тому вона із сестрою, матір’ю і шістьома дітьми змушені були переїхати. За ціною підійшла хата, де зовсім немає меблів.

«Все розбите, ні туалету, ні мийки, на плити, ні шаф… нічого», – розповіла Наталія.

І сюди родина має переселитись уже 1 лютого. Тому жінка й написала допис у Facebook, чи може хтось допомогти з меблями.

Такої реакції, переселенка, не чекала. Втім, вона певна, що не всі львів’яни однакої думки. Адже їй і дітям багато хто допомагає.

Натомість люди, які у Львові займаються питаннями біженців, не рекомендують сюди їхати. Кажуть, що проблема з житлом спіткала не лише Наталію. «Ми активно відмовляємо їхати до Львова, бо якось так склалось, що велика проблема з житлом, орендарі і соцслужби не надто сприяють адекватному розселенню», – зазначив координатор переселенців у Львові Олег Коляса.

 

 ІА Корупція Інфо