Львівська міська рада на чолі з мером Львова Андрієм Садовим у минулому році освоїла лише 30% субвенцій, виділених державою на ремонт доріг у місті, так само не змогла освоїти кошти, виділені на каналізування і фактично державі було повернуто 100 млн грн, передає ІА Корупція Інфо.Окрім того, Любомир Мельничук нагадав, що у 2014  році держава виділила Львову 51 млн грн. на ремонт каналізації, що могло б вирішити проблеми з смородом у місті, та ці кошти так само були не освоєні.«Львів виявився лідером щодо неосвоєння коштів. З 70 млн, виділених на ремонт доріг, назад до держбюджету повернулося 49 млн грн. Для порівняння, Жидачівський район освоїв кошти  на 83%., Дрогобич – на 82% і т.д. Іншими словами ми просто «профукали» ці гроші», – сказав Мельничук.«Хто понесе за це відповідальність? Це насправді вкрай важлива проблема і не скористатися можливістю ліквідувати у Львові неприємний запах – це величезний злочин», – наголосив Мельничук.

Директор департаменту фінансової політики міськради Олег Іщук відповів лише, що у місті виникла проблема з управлінням комунального господарства і капітального будівництва , яке через суди не могло приступити до робіт на великих об’єктах. А мер Львова Андрій Садовий звів все до того, що «дуже часто на папері багато виділяється коштів, а коли доходить до діла, то ми отримуємо 0,0%». Також він перекинув все на проблеми з казначейством і проведенням тендерів.

У підсумку Любомир Мельничук наголосив, що депутати вимагають докладного звіту щодо виконання міського бюджету за минулий рік на черговому пленарному засіданні міської ради.

Нагадаємо, сьогодні депутати Львівської міської ради затвердили бюджет Львова на 2015 рік.