Про це Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, коментуючи пропагандистські заяви Слідчого комітету РФ щодо збитого терористами "Боїнгу-777" малайзійських авіаліній.

З його слів, російське керівництво, використовуючи пропагандистські медіа, хоче "прикрити свої злочини, в тому числі, проти цивільного населення, безпосереднім учасником і організатором яких є Російська Федерація".

"Факт збиття пасажирського літака із російського ПЗРК "Бук" терористичними угрупованнями, контрольованими російською воєнщиною, доведений безліччю доказів, в тому числі, даними супутникового спостереження, та не підлягає сумніву. Поширюючи подібні нісенітниці, вони намагаються незграбно прикрити свої злодіяння, але це робиться настільки бездарно, що тільки викликає питання щодо адекватності тих, хто дає вказівки на поширення подібної інформації",- наголосив Турчинов.Раніше офіційний представник СКР Володимир Маркін зазначив, що російські слідчі начебто одержали докази причетності українського штурмовика Су-25 до авіакатастрофи малайзійського "Боїнга" 17-го липня на Донбасі.

Ці докази начебто надав український дезертир. З його слів, в день падіння лайнера з військового летовища злетів штурмовик Су-25 Волошина, який було споряджено ракетами "повітря-повітря", а коли повернувся на базу, то їх вже не було.

Однак в СБУ наголосили, що пілот штурмовика Су-25 Владислав Волошин не міг збити "Боїнг", як це стверджує російська пропаганда та слідчі.