384065943

На Дебальцівському плацдармі бойовики накопичують міць, їх уже близько 2 500 людей із бойовою технікою, а бойовикам у Горлівці доручено готуватися до оборони.

Про це повідомляє організатор групи "Інформаційний спротив" і народний депутат України Дмитро Тимчук вранці 28 січня у Facebook.

"Протягом останньої доби російсько-терористичні війська продовжували накопичувати сили й засоби в районі Дебальцівського плацдарму. За нашими даними, на різних ділянках плацдарму на даний момент ведуть бої 5 батальйонних тактичних груп (БТГ) супротивника (як мінімум одна з них укомплектована військовослужбовцями російських ВДВ), а також 3 зведені артилерійські групи", – пише він.

 

"Крім того, у даному районі діють численні дрібні формування терористів, які мають на озброєнні окремі зразки важкого піхотного озброєння", – додає Тимчук.

 

"Загальна чисельність формувань російсько-терористичних військ, які ведуть бої за Дебальцівський плацдарм – близько 2 500 людей, до 35 танків, близько 50 ББМ, до 50 одиниць ствольної артилерії (включаючи САУ), а також мінімум 22 одиниці РСЗО", – повідомляє він.За його словами, "у районі Дебальцевого супротивник після невдалої спроби штурму через Троїцьке до Світлодарську, відійшов на вихідні позиції й поновлює свій рівень боєздатності".
 

"Відзначається перекидання через Стаханів у даний район поповнення бойовиків (до 12 одиниць автомобільної техніки, в основному криті армійські вантажівки, і близько 18 одиниць бронетанкової техніки)", – повідомляє Тимчук.
 

Читайте також: Під Докучаєвськом військові знищили два мінометні розрахунки бойовиків – Тимчук 

"У районі Вуглегорська і за напрямком на Світлодарське водоймище супротивник продовжує накопичувати додаткові тактичні резерви, зберігаючи в такий спосіб значний ударний потенціал своїх формувань", – додає він.
 

Між тим, за даними ІС, "командири підрозділів російсько-терористичних військ, які діють у районі Горлівки, отримали завдання підготувати постійні місця дислокації до оборони й схему організації взаємодії "в умовах ведення бойових дій у районі щільної міської забудови".
 

"До "місць постійної дислокації" бойовиків підтягується бронетехніка, яку планується використовувати для організації оборони (за останню добу – як мінімум 6 танків і близько 4 ББМ)", – повідомляє Тимчук.

 

Джерело: Корупція.інфо