Інформація про причетність керівництва СБУ Харківської області до провокацій в міській раді не підтвердилися, передає Корупція.Інфо

Така заява з'явилася на сайті міськради.

Популярне: "В ліжку з КГБ та п'ята дитина": Чим живе та займається одіозна заступниця Черновецького, Ірена Кільчицька


У прес-службі розповіли, що заяви, які були зроблені Геннадієм Кернесом про причетність начальника Управління СБУ Харківської області до нападу невідомих були помилковими.

"Ще під час того, як в будівлі міськради агресивні загарбники палили димові шашки і розпилювали газ, керівництво міста з певних джерел отримало інформацію, що за нападом так званих" активістів "стоїть начальник Управління СБУ в Харківській області Андрій Носач", – йдеться в заяві .

У міськраді заявляють, що відомості які отримали спочатку співробітники державного органу виявилися навмисною дезінформацією.

"Як ми тепер розуміємо, розрахунок був на те, що керівництво міста увійде в жорсткий конфлікт з першими особами СБУ області, після чого, як наслідок, можуть відбутися акції протесту, які можуть перерости в масові заворушення", – наголошується в заяві.

У міськраді принесли співробітникам СБУ вибачення і заявили, що готові до конструктивної співпраці. Чиновники готові надати всю інформацію про людей, які поширили цю інформацію.

"Харківська міськрада висловлює жаль з приводу події і сподівається, що цей неприємний інцидент між місцевою владою і обласним управлінням СБУ ніяк не вплине на спільну конструктивну роботу", – йдеться в заяві.