Колишній народний депутат від партії ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко спростував інформацію про те, що побив вагітну колишню дружину і розповів, що насправді сталося вчора ввечері.

Про це Мірошниченко написав у Facebook, передає Корупція Інфо

"Вчора близько 21: 30 я повернувся з денною прогулянки з донькою. Колишня дружина відкрила після тривалої паузи мені двері моєї квартири, в якій вона проживає з дочкою, пустила нас в будинок. … Я вирішив зайти в спальню забрати коричневий светр. Моя колишня дружина сказала, що там моїх речей немає і заходити туди не треба. Однак, я без будь-яких перешкод відкрив двері. На ліжку я побачив людину в нижній білизні, з яким ніколи не зустрічався раніше. Без будь-яких розмов ця людина зістрибнув на ноги і завдав мені удар в обличчя. Після цього він схопив мене за волосся, повалив на підлогу і почав безперервно бити мене по голові і по обличчю руками, ліктями і ногою ", – розповів Мірошниченко.

Він зазначив, що побиття проходило на очах у дочки і колишньої дружини. Чоловік вимагав, щоб жінка фіксувала відбувається на камеру, щоб викласти відео в соціальні мережі.

"Коли я зрозумів, що бандит не зупиниться і не відпустить волосся поки не вб'є, я спробував доповзти до дверей, виліз в коридор, де побиття тривало. Зрештою, мені вдалося ліфтом спуститися на перший поверх, де я викликав поліцію. Коли разом з поліцією я повернувся в квартиру, колишня дружина сказала, що вона в квартирі тільки з дитиною. Вона встигла витерти калюжі моєї крові й випровадити чоловіка, який мене побив ", – зазначив Мірошниченко.

Він заявив, що зловмисника звуть Іван Арам і він є коханцем моєї колишньої дружини. Його затримала міліція на 8-му поверсі будинку.

"Так що версія матері моєї дитини про те, що її нібито захищав випадковий слюсар, який збирав меблі в 21:35 не вписуються в цинічну версію про моє напад на неї. Вона не зверталася по одній медичною допомогою, тоді як я лежу на лікарняному ліжку в тому стані, якому ви мене бачите з діагнозом перелому гайморових пазух, множинних гематом і струсу мозку ", – зазначив депутат.

Мірошниченко також спростував інформацію про те, що суд заборонив йому наближатися до квартирі, де живе його колишня дружина на проспекті Бажана в Києві, так як ця квартира зареєстрована на Мірошниченко.