Головні новини України
Подобається

“Забагато матеріалів справи”: Суд не зміг оперативно ухвалити рішення щодо відсторонення Супрун

11/02/2019     Автор: Катерина Гук
“Забагато матеріалів справи”: Суд не зміг оперативно ухвалити рішення щодо відсторонення Супрун

Суддя Окружного адмінсуду Києва Сергій Каракашьян заслухав сторони щодо тимчасової заборони Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я і вийшов до нарадчої кімнати. Своє рішення він оголосить сьогодні або завтра.

Про це після засідання оголосив речник суду Богдан Санін.

"Сторони виконали свою місію. Були заслухані пояснення. Суддя вийшов до нарадчої кімнати. У нарадчій кімнаті здійснюється вивчення матеріалів справи, докази, надані учасниками процесу, їхні позиції, пояснення. За результатами розгляду цієї справи суддя в нарадчій кімнаті може ухвалити різні рішення. Перше – скасувати заходи з забезпечення позову. Друге – відмовити у забезпечення позову. Третє – може попросити додаткові пояснення чи докази у справі", – сказав Санін.

Міністр юстиції Павло Петренко, який на суді представляв позицію уряду, наголосив, що призначення Супрун на посаду відповідало законам України.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Уляна Супрун є очільницею Міністерства охорони здоров'я. Ніхто не має права втручатися у наші обов'язки і повноваження як уряду, який підтриманий парламентом… Ми вимагаємо скасування ухвали в повному обсязі і розблокування роботи Міністерства охорони здоров'я. Суддя отримав більше, ніж достатньо аргументів і доказів від уряду та представників Уляни Супрун щодо абсурдності свого рішення", – наголосив Петренко після засідання.

"Суд переступив свої повноваження, коли почав втручатися у роботу виконавчої влади. Вони зупинили роботу міністерства, зупинили роботу уряду і програм, якими зараз керує Міністерство охорони здоров'я. Закликаю суддю прочитати всі документи, які подав Кабінет міністрів і Міністерство юстиції", – сказала Супрун.

Пізніше стало відомо, що суддя планує оголосити рішення стосовно клопотання у вівторок, 12 лютого.

"Суддя Каракашьян закрив засідання і оголосив, що у зв'язку з великим обсягом матеріалів справи рішення щодо клопотання оголосить вже завтра", – пише видання  "LB.ua". Засідання суду закрили.