Українські туристи знову опинилися у пастці в іноземному аеропорту. На цей раз група громадян України не може покинути Туреччину. Рейс авіакомпанії Anda Air з Анталії до Києва затримується вже більш ніж на 5 годин.

Про новий туристичний колапсі розповів у Facebook один з постраждалих пасажирів Віктор Таран. Він повідомив, що група туристів з України сидить в аеропорту в очікуванні рейсу 2162 ANDA. Люди провели в очікуванні кілька годин, однак поки так і не дочекалися свого літака.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному        

«Що буде далі невідомо – представники компанії @JoinUp зникли з горизонту три години тому. З тих пір ніякої інформації. Сидимо, чекаємо чим завершиться подорож додому», – написав чоловік.

За словами пасажира, представники туроператора не надали своїм клієнтам ніякої інформації щодо вильоту і ігнорують їхні запитання.

Проблема посилюється тим, що про затримку рейсу стало відомо вже після того, як туристи здали свій багаж і пройшли митний і паспортний контроль.

За останніми даними оператора, рейс українців мав вилетіти о 19:25. При цьому спочатку люди повинні були відправитися додому о 12:00 і прибути до Києва о 14:30.

До цього ми розповідали, що понад 200 українських туристів застрягли в аеропорту популярного єгипетського курорту Хургада. Вони повинні були вилетіти до Львова ще вранці 28 липня. Про те, що відбувається в аеропорту, розповіла одна з туристок на ім’я Тетяна.