Президент України Володимир Зеленський заявив, що бізнес, який заробляє гроші під час карантину, повинні слідкувати за дотримання умов карантину і не піддавати небезпеці своїх клієнтів. Про це він сказав під час селекторної наради, повідомляє Офіс президента.

Згідно з повідомленням, президента також проінформували про те, що з 19 червня було проведено понад 19 тис. перевірок на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, продуктових ринках та в закладах громадського харчування.Окрім цього, кількість перевірок щодня збільшується, і за останні три дні їх здійснили майже 12 тисяч.

“Люди втомилися та розслабилися, але бізнеси, які заробляють, мають нести відповідальність, якщо не контролюють дотримання заходів безпеки й тим самим наражають клієнтів на небезпеку зараження”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що навіть коли в Україні показник буде більше, ніж 60 активних хворих на COVID-19 на 100 тис. населення, влада не планує повертатися до тотального суворого карантину.