У найближчі дні в більшості областей України буде спостерігатися підвищений рівень небезпеки, в зв’язку з чим українців закликають бути обережними.

Як повідомили в прес-службі ДСНС, у неділю і понеділок, 26-27 серпня, в Україні буде спостерігатися найвищий рівень пожежонебезпеки. Це попередження поширюється на всі регіони країни за винятком більшості районів Львівської, Закарпатської та Волинської областей.

У Держслужбі з питань надзвичайних ситуацій також відзначили, що в Києві в ці дні буде спостерігатися надзвичайний (5 клас) рівень пожежонебезпеки.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному        

У неділю, 26 серпня, підвищений ризик виникнення пожеж спостерігався в східних і північних районах Київської області, а також в районі Борисполя, Миронівки та Фастова.

До цього повідомлялося, що в ніч з 25-е на 26 серпня в житловому будинку без детектора диму почалася пожежа, в результаті якої загинули люди. Так, в американському Чикаго у вогні загинули шість дітей, двоє дорослих, а також домашні улюбленці.

Крім того, як з’ясувалося, поранені двоє дітей, яких доставили в лікарню. Також був госпіталізований пожежний, який працював на місці події.