Колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що не має наміру просити про захист Сполучені Штати і збирається будь-якою ціною повернутися в Україну. Про це він повідомив під час скайп-включення з Вашингтона, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Трамп підписав важливий закон, який стосується Росії. Українці аплодують стоячи!

"Я знайду шлях додому, мені треба повернутися додому. Я не збираюся користуватися захистом Сполучених Штатів або будь-якої іншої країни. Я збираюся повернутися в Україну", – повідомив він.

Разом з тим Саакашвілі не уточнив, коли планує приїхати в Україну.

"Коли я повернуся, – про дату повернення я повідомлю публічно", – зазначив Саакашвілі.Новини за темою: Саакашвілі стверджує, що анкету для отримання українського громадянства заповнював чесно
Крім того, Саакашвілі заявив, що має намір оскаржити позбавлення громадянства в українських судах.

"Нехай він (президент України Петро Порошенко, – ред.) дасть мені право відстояти свої права в суді", – заявив він.

Нагадаємо, 26 липня 2017 року Державна міграційна служба України повідомила, що президент України Петро Порошенко видав указ про втрату українського громадянства Саакашвілі через помилкові дані, які той вказав при отриманні громадянства. Зокрема не повідомив, що на території Грузії він заочно заарештований.

29 липня 2017 року Саакашвілі заявив, що під анкетою, на підставі якої він втратив громадянство України, стоїть не його підпис.

Саакашвілі отримав громадянство України у 2015 році указом президента. Того ж дня він був призначений головою Одеської ОДА, пробувши на цій посаді до 7 листопада 2016 року.‡агрузка...