Журналіст і телеведучий Савік Шустер в ефірі авторської програми засновника видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона на каналі "112 Україна" заявив, що його і його команду свого часу "принизив" бізнесмен Ігор Коломойський.

Гордон запитав, хто з олігархів справив на Шустера найяскравіше враження. 

"Ну, так, як принизив нас, у сенсі, мене й нашу команду, Коломойський, нас ніхто не принижував. Вимкнути з ефіру за 20 секунд до початку – це, звісно, треба придумати. Це вражає. Але назвати людину яскравою… Ми, коли говоримо про людей, хочемо говорити про певний рівень. Дивіться – Джон Кеннеді. Він вимовляє слова: "Не просіть у країни, а зробіть щось для країни". От скажіть, чи є сьогодні в Україні політик, який так може сказати народу? Немає. А раз немає, то кого мені поважати?" – сказав Шустер. 

Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе

Політичне ток-шоу Шустера почало виходити на українському телебаченні у 2005 році. Спочатку воно називалося "Свобода слова", потім – "Шустер LIVE". Програма виходила на телеканалах ICTV, "Інтер", "Україна", "Перший національний", "112 Україна", "1+1", "Київ". 

Програма "Шустер LIVE" 4 вересня 2015 року вперше вийшла на каналі "1+1", а 18 вересня того самого року її замінили в ефірі на фільм. Коломойський заявляв у коментарі ТСН, що з командою Шустера було підписано тимчасовий контракт, який утрачає чинність, якщо не буде підписано основного. За словами Коломойського, програма "йшла врозріз" із зобов'язаннями, які взяв на себе Шустер. Ведучий, зі свого боку, заявляв про домовленості Коломойського з Адміністрацією Президента України.