Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 12-16 червня перебуватиме з візитом у Сполучених Штатах Америки. Про це повідомляє прес-служба парламенту, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! Велика кількість новоприбулих бойовиків на Сході України наводить жах на всю країну

 

Під час перебування у м. Вашингтон (США) Голова Українського парламенту планує здійснити ряд зустрічей високого рівня. Зокрема, програмою візиту передбачено зустріч зі спікером Палати представників Конгресу США Полом Раяном, зі співголовою Комітету з питань збройних сил Палати представників Адамом Смітом, з Головою Комітету з питань збройних сил Палати представників Маком Торнберрі, зі співголовою Комітету закордонних справ Палати представників Еліотом Енгелем та з головою Республіканської більшості у Палаті представників Кевіном МакКарті", – йдеться у повідомленні.Згідно з програмою, також відбудеться урочистий захід у рамках Українських днів в Конгресі США з нагоди 20-річчя Конгресового українського Кокусу та зустріч Парубія з членами Українського Кокусу Сенату (кокус – зібрання прихильників або членів партії чи політичного руху – ред.).

Голова Верховної Ради виступить із доповіддю на конференції "US-UA Working Group Yearly Summit V: Providing Ukraine with an Annual Report Card", зустрінеться з головою Комітету з питань збройних сил Сенату Джоном Маккейном та зі співголовою Комітету з питань збройних сил Сенату Джеком Рідом.

Також заплановано церемонію вшанування жертв голодомору за участю представників української громади в США під час відвідання Меморіалу пам’яті жертв голодомору-геноциду 1932-33 рр. в Україні.