До окупованого Донецька прибули близько 200 бойовиків з міста Майкопа (Республіка Адигея, Північно-Західний Кавказ, РФ), передає Корупція. Інфо

Популярне: Тільки не падайте!!! Президент України підписав надважливий закон. На це Україна чекала давно

«Найманці – переважно у віці 18-25 років, пройшли короткий курс підготовки в навчальних таборах на території РФ і в більшості не відрізняються високим рівнем військової підготовки. З території РФ через н.п. Сорокіно (кол. Краснодон, Луганська область) в напрямку Луганська перекинуто близько 150 російських найманців. Перекидання здійснювалася автобусами у супроводі автомобілів «поліції ЛНР». Колону замикав армійський Урал, в якому знаходилося близько 15 осіб в однаковій чорній формі без розпізнавальних знаків», – написав, координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук у Facebook.

Також він повідомив, що проросійські бойовики активно перекидають важке озброєння ближче до лінії фронту: «На території ферми в н.п. Качкарске (Новоазовський район) окупанти розмістили значну кількість ББМ і артилерії (в т.ч. САУ), розгорнутий автомобіль з кількома антенами (РЕБ або зв'язок). В одному з ангарів бойовики розмістили ствольну артилерію калібру 122 мм. Ймовірно, для забезпечення ведення вогню безпосередньо з ангара, частина даху була розібрана»