У ніч з 12 на 13 грудня у селі Уріж Дрогобицького району, що на Львівщині, 16-річного Дмитра Хомина побив до смерті 21-річний Петро Фагараш.

За словами старшого брата Дмитра Андрія, тієї ночі вони поверталися додому разом, щоправда, Дмитро йшов дещо попереду. Почувши крик і підбігши до брата, Андрій побачив лежачого Дмитра, який після ударів ще намагався піднятися на ноги, проте Петро, який ще був поруч, завдав хлопцю ще три удари кулаком по голові.

«Я почув сильний крик… Підбіг… Дмитро ще якось піднявся. Кажу до Петра: для чого ти малого? А він мені: ще ти щось хочеш?… І він завдав Дімі ще три удари в голову з кулака – мій брат впав мертвим», – згадує події тієї кривавої ночі Андрій Хомин.Тіло побитого хлопця мати заледве впізнала: обличчя все в синцях, ніс перебитий. Рідні Дмитра побоюються, що вбивця омине покарання, оскільки є місцевим мажором, його батько живе в Москві і заробляє гроші, як розповідають односельчани, нелегальними шляхами.

Сам же Петро Фагараш навчається на 4-му курсі Львівського університету внутрішніх справ. Хлопця уже не раз бачили в стані алкогольного сп'яніння і в місцевих бійках.

Наразі родичі чекають результатів судмедекспертизи. Додамо, що відповідно до свідоцтва про смерть, виданого лікарем районної лікарні, причиною смерті хлопця стала алкогольна інтоксикація, у що рідні Дмитра не вірять.

 

 

новини про Львів

 

Джерело: Захід.нет