123

В окупованому військами Російської Федерації та місцевими терористичними бандами «донецької народної республіки» місті Донецьк сьогодні масові п'янки і гулянки, присвячені так званому «дню захисника вітчизни».


У соціальних мережах щойно з'явилися перші свідчення буйних п'янок так званих «ополченців»: вантажівка «УРАЛ», за кермом якого був сильно п'яний терорист, врізався в Донецьку на площі Бакинських комісарів у повну жителями міста маршрутку.

Загиблих мирних громадян, на щастя, на цей раз не було, але, як повідомляється, в однієї дівчини лікарі зафіксували перелом двох ніг.

Після аварії п'яні «ополченці» з реготом і диким іржанням вирушили далі по своїх терористичних справах…

Пропонуємо нашим читачам невеликий фотозвіт про цю подію.

Нагадаємо читачам «Преси України», що сьогодні минуло вже три дні, як у центрі Донецька просто зник один з найбільш затятих прихильників терористів із «донецької народної республіки» – так званий «журналіст» і член «верховної ради днр» Дмитро Гау.

Терорист Гау зник, за словами його дружини, ще минулої п'ятниці, 20 лютого 2015 року, коли його викликали на якусь термінову роботу.

У штабі терористів вже розглядають версію викрадення свого спільника в якості основної, в тому числі і українською розвідувально-диверсійною групою.

«Його забрали з дому і довезли до місця. Йому залишалося пройти пішки буквально 50 метрів, де його сліди обриваються. Це добре підготовлена операція з викрадення людини», – розповів російським журналістам керівник одного з терористичних підрозділів «днр» – «республіканської гвардії» якийсь Вєрін.

Викрадений Дмитро Гау, як уже відомо, з перших днів бандитської «російської весни» на Донбасі підтримав сепаратистів «днр».

«Перші особи» «днр» мали з ним доволі теплі стосунки, а сам Дмитро навіть став членом «парламенту» «днр».

Останнім часом терорист Гау працював прес-секретарем одного з підрозділів ополчення під назвою «Російська православна армія».

 

 

Джерело: Корупція.інфо