10959684_1536231869972772_161298064593457435_n

Контрозвідка Служби безпеки України упередила ліквідацію Іллі Богданова – колишнього офіцера ФСБ, який перейшов на бік України і разом з іншими героями захищав Донецький аеропорт.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє радник глави СБУ Маркіян Лубківський, передає Корупція.інфо

В результаті надскладної спецоперації нашими контррозвідниками було затримано громадянина Б. 1986 р.н. (на фото), активного члена терористичної організації «Оплот», у якого вилучено снайперську гвинтівку СВД та набої до неї. Вказану особу у січні ц.р. у м. Бєлгород (Російська Федерація) було завербовано співробітниками ФСБ РФ та відпрацьовано завдання з фізичного знищення Богданова, який у липні 2014 року перейшов на українську сторону та у складі одного з добровольчих батальйонів брав участь у бойових діях на Сході нашої держави.За успішне виконання зазначеного задуму представники ФСБ гарантували Б. отримання значної грошової винагороди, російського громадянства, купівлю автомобіля, виведення його родини до м. Бєлгорода та надання квартири для постійного місця проживання.

Вбивство повинно було відбутись відразу після плановано інтерв’ю І.Богданова телеканалу «112» (!). Вбивця навіть зустрічався з Іллею, намагався увійти в довіру, представляючись співробітником Державної міграційної служби.

Служба безпеки України сьогодні цілеспрямовано працює на знешкодження розгалуженої терористичної мережі, яка функціонує в Харківській області і основу якої складає «Оплот». Члени бойового крила вказаного угрупування, діючи у складі т.зв. «ДНР», намагаються вчиняти на території нашої держави терористичні акти і диверсії, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в країні.

Керівництво та часткове фінансування організованих збройних формувань здійснюється безпосередньо ФСБ РФ через лідерів, які, за отриманими достовірними даними, переховується від українських правоохоронних органів в Бєлгороді. ‡агрузка...