Новим прокурором Львівської області стане Роман Федик, який лише в березні цього року очолив прокуратуру Дніпропетровської області.

Про це ZAXID.NET стало відомо із власних джерел у керівництві правоохоронних органів. 

Офіційне призначення відбудеться у середу, 24 грудня. В прокуратурі наразі не коментують призначення, оскільки офіційного наказу ще нема.

У першому інтерв’ю для дніпропетровських ЗМІ Роман Федик назвав себе «дніпропетровським львів’янином». Він народився у 1967 році у місті Пустомити і тривалий час працював в органах прокуратури Львівщини. Одна із резонансних справ, якими пишається — розслідування незаконного усиновлення та вивезення українських дітей-сиріт за кордон у 1995-96-му роках.Крім Львівської області, Роман Федик займав різні посади у прокуратурах Рівненської та Запорізької областей.  Одружений, має двох синів. 

Як повідомляв ZAXID.NET, наказом генерального прокурора України від 23 жовтня 2014 року, у Львівській області було звільнено п’ятеро високопоставлених працівників прокуратури. Серед них прокурор Львівської області Микола Гошовський та його перший заступник Володимир Гураль, а також Богдан Татарин, прокурор міста Львова. 

 

Джерело: Zahid.net‡агрузка...