Під час вивезення соціальними службами пацієнтів з Попаснянського обласного психоневрологічного інтернату бойовики обстріляли "Градами" автобуси. Про це повідомили у прес-службі голови Луганської ОДА Геннадія Москаля, передає  ІА Корупція Інфо.

"Снаряди вибухнули в житловому кварталі по сусідству з інтернатом. Тобто терористи цілеспрямовано відкрили вогонь, дізнавшись про накопичення людей і автобуси в мікрорайоні. Ніхто з пацієнтів не постраждав, однак внаслідок обстрілу поранені двоє місцевих мешканців", – розповів Москаль.

Він також додав, що вдалося вивезти 28 осіб, інших пацієнтів планують доставити у безпечне місце пізніше.  Окремо зазначається, що протягом останніх півтора тижнів Попасну інтенсивно обстрілювали з артилерії, мінометів та "Градів" козаки так званого "всевеликого войска Донского" з боку окупованого Первомайська.

Саме тому пацієнтів інтернату вирішили перевезти до аналогічного закладу Новоайдарського району. Нагадаємо, сьогодні вранці бойовики накрили Попасну обстрілами з "Градів", унаслідок чого загинули дві жінки.

Також через обстріли у місті зупинив роботу вагоноремонтний завод.