Загрози життю начальника міліції Львівщини Дмитра Загарії нема, він в безпеці, ним займаються лікарі. Про це  повідомили в ГУ МВС Львівщини,  передає ІА Корупція Інфо.

Головний міліціонер Львівщини тримається мужньо, переконує, що у нього все добре. У ВЗГ повідомили, що коментувати стан його здоров’я можуть тільки лікарі.

За неофіційною інформацією, до місця події зі Львова вирушила група лікарів.

Нині вирішується питання, щоб начальника міліції Дмитра Загарію та командира батальйону «Львів» Ігоря Вольського доправити до Львова. Нині вони преребувають в Артемівську. В Ігоря Вольського поранення ноги, але загрози його життю нема.Нещодавно головний редактор "Ратуші" Микола Савельєв написав на своїй стрінці у Фейсбук:

Тыльки но якийсь з центральних каналів передав (з посиланням на речника АТО), що Дмитро Загарія ЗАГИНУВ. Так от, це БРЕХНЯ! Він живий і зараз в лікарні Харкова. Я з ним розмовляв 15 хвилин тому. Колеги, ну хіба ТАК можна?!!

Додамо, що учора,10 лютого, львівські міліціонери потрапили у засідку біля Дебальцевого, вони прийняли бій, після кількох спроб до них пробилась штурмова група.